Search
Connect with Top Land Brokers & Real Estate Agents in Corrigan, TX
22 Agents in Corrigan, TX
HomeLand Properties
HomeLand Properties
107
Total Listings
$53.6K - $9M
Price Range
0.09 - 800
Acre Range
Andy Flack
HomeLand Properties
149
Total Listings
$44K - $12M
Price Range
0.1 - 2,356
Acre Range
Republic Ranches, LLC
Republic Ranches, LLC
165
Total Listings
$77K - $35M
Price Range
1.22 - 32,970
Acre Range
Gary Helmcamp, Broker/Owner
Tri-County Realty, LLC
59
Total Listings
$129K - $9.5M
Price Range
0.68 - 1,051.63
Acre Range
Cane Yeary, ALC
Ramblin Ranches, Yeary Real Estate, LLC
29
Total Listings
$52K - $4M
Price Range
3.34 - 661.51
Acre Range
Craig Jones
Eastex Real Estate Brokerage
56
Total Listings
$84K - $3M
Price Range
0.05 - 488.37
Acre Range
Pat Porter
RecLand Realty, LLC
35
Total Listings
$28K - $5.1M
Price Range
0 - 1,294
Acre Range
Tim Clark
Clark Real Estate Group
14
Total Listings
$150K - $41.9M
Price Range
5.11 - 837.37
Acre Range
Nathan T. Gann
Gann Medford Real Estate, Inc.
43
Total Listings
$60K - $4M
Price Range
3.34 - 259.23
Acre Range
Greg Gonsoulin
Texas Home and Ranch
11
Total Listings
$95K - $2M
Price Range
7.12 - 2,979
Acre Range
Robert Dow
Remarkable Land, LLC
17
Total Listings
$25K - $1.7M
Price Range
1.29 - 148.12
Acre Range
Ashley Jackson-Whitworth
Martindale Real Estate Investments
13
Total Listings
$75K - $1.3M
Price Range
5.48 - 210
Acre Range
Mossy Oak Properties Lone Star Farm and Ranch
Mossy Oak Properties Lone Star Farm and Ranch
10
Total Listings
$399K - $3.6M
Price Range
7.05 - 525
Acre Range
Ruple Ranch & Land
Ruple Ranch & Land
24
Total Listings
$138K - $9.8M
Price Range
1.22 - 4,795.09
Acre Range
Michele Martindale
Martindale Real Estate Investments
2
Total Listings
$61K - $2M
Price Range
5.79 - 6
Acre Range
Sam Shupak
East Texas Ranch & Rec Land Realty, LLC
17
Total Listings
$54.5K - $649K
Price Range
1.79 - 80
Acre Range
John Ed Stepan
Ranch Investments
23
Total Listings
$80K - $3.9M
Price Range
0.48 - 281.65
Acre Range
Mike Klein
Whitetail Properties Real Estate
6
Total Listings
$39K - $1.8M
Price Range
1 - 160
Acre Range
Michael Schultz